wtorek, 20.02.2018
Strona Główna » Działają na Siedlcach

Działają na Siedlcach

Karnawałowo. ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Wszyscy dzielnie pracowali, jeszcze tylko zasłonka 😉 ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

W najbliższy weekend mamy w planie malowanie! Sala będzie jak nowa 🙂 ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

1000zł z ubiegłorocznego grantu zagospodarowane! Kupiliśmy dywaniki do sali, zabawki edukacyjne i przybory plastyczne. Teraz zajmiemy się doprowadzeniem pomieszczenia dla dzieci do porządku 😉 Każda pomoc mile widziana! ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Dom Sąsiedzki "Zakopianka", Gdańsk - Siedlce udostępnił(a) wydarzenie użytkownika Dorota Ałaszewska. ... RozwińZwiń

Warsztaty taneczno - teatralne na Siedlcach

Marzec 2, 2018, 4:30pm - Marzec 2, 2018, 6:30pm

Zapraszamy na warsztaty taneczno - teatralne na Siedlcach! Zajęcia oparte będą na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego - nie zabraknie dynamicznych rozgrzewek, improwizacji, nauki ch...

Zobacz na Facebook'u

Spotkania KLubu Rozwoju Osobistego
Zapraszamy
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Spotkanie klubu Rozwoju Osobistego w Domu Sasiedzkim Zakopianka ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

To wielka przyjemność, radość i czynny odpoczynek
Zajęcia poprowadzi Marzena „Aimil” Czyżyk- tancerka i założycielka Zespołu Tańca Dawnego DUIL Gdańskiej Szkoły Fechtunku Bractwa św. Jerzego.
Tańcem dawnym zajmuje się od 1996r, a zespół powstał w 2002 r. Nazwa zespołu DUIL oznacza
z celtyckiego Żywioły, łącząc w sobie temperament i żywiołowość ognia, cichy kojący poszum wody, szeroką panoramę ziemi i uduchowiony, ponadczasowy ogrom powietrznej przestrzeni.
Tyle pozornej sprzeczności złączonej w jedno- w miłość do tańca i chęć przekazywania tego zamiłowania innym. Zespół ma w swoim repertuarze tańce: szkockie, irlandzkie, bretońskie, izraelskie, angielskie, francuskie, rumuńskie, greckie i wciąż poszerzamy nasz repertuar o następne tańce z różnych zakątków świata.
Aby wziąć udział w warsztatach nie trzeba mieć specjalnego przygotowania, ani też umiejętności tanecznych, gdyż tańce są dla każdego- wystarczy chęć poznania i nauczenia się tańców podczas warsztatów.
CO DAJE TANIEC?
Kształtuje poprawną sylwetkę
Podwyższa sprawność fizyczną i motoryczną
Wyrabia poczucie piękna i estetyki
Dodaje odwagi i pozbawia kompleksów
Rozwija poczucie rytmu i wrażliwość muzyczną
Analiza ruchu uczy myślenia i koncentracji
WSTĘP 10 zł za spotkanie : kawa, herbata .
2 godz warsztatów oraz 1 godz przy kawie budujące rozmowy .
Stowarzyszenie Nasze Siedlce ZAPRASZA
ZAPISY TEL 722-793-339
... RozwińZwiń

Warsztaty Tańca z rożnych stron świata w Sobota 24.02.018

Luty 17, 2018, 5:00pm - Marzec 24, 2018, 8:00pm

To wielka przyjemność, radość i czynny odpoczynek Zajęcia poprowadzi Marzena „Aimil” Czyżyk- tancerka i założycielka Zespołu Tańca Dawnego DUIL Gdańskiej Szkoły Fechtunku Bractwa św. ...

Zobacz na Facebook'u

Stowarzyszenie "Dla Siedlec" udostępnił(a) wydarzenie użytkownika Dorota Ałaszewska. ... RozwińZwiń

Warsztaty taneczno - teatralne na Siedlcach

Marzec 2, 2018, 4:30pm - Marzec 2, 2018, 6:30pm

Zapraszamy na warsztaty taneczno - teatralne na Siedlcach! Zajęcia oparte będą na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego - nie zabraknie dynamicznych rozgrzewek, improwizacji, nauki ch...

Zobacz na Facebook'u

Dziękujemy Sandra Słowik za badania postawy ciała. Już wkrótce każdy rodzic dostanie krótki opis i sugerowane zalecenia.

Polecamy SłowikMedica - gabinet fizjoterapii.
... RozwińZwiń

Badania sportowców ciąg dalszy 🙂 Informacja dla rodziców: wszystkie pytania dotyczące wyników proszę kierować na maila lub podany nr telefonu. Wyniki chłopców zbadanych dziś będą za dw...

Zobacz na Facebook'u

EX Siedlce Gdańsk udostępnił(a) swój post. ... RozwińZwiń

Przypominamy o licytacjach. Do wylicytowania mamy dla Was piłkę z podpisami zawodników Lechii Gdańsk z sezonu 2015/2016 przekazaną przez trenera Maćka Kalkowksiego. Dziękujemy !

Zobacz na Facebook'u

Wygrywamy Ligę Żukowską po raz drugi z rzędu !

Nie da się ukryć, że od początku byliśmy faworytem tych rozgrywek, broniliśmy tytułu mistrza z sezonu 2016/2017. Należy jednak mieć na uwadze, że mecz trwa zaledwie 10 min i czasem zdarzają się „wpadki” w postaci remisów. Chłopcy dobrze poradzili sobie z oczekiwaniami, a finałowy mecz z Tigers Straszyn utwierdził wszystkich, że zwycięzcy zasłużyli na wygraną. 5:0 w 10 minut z równym rywalem to imponujący wynik.

O ile nie może dziwić nas wygrana zespołu EX Siedlce I Gdańsk, to sensacyjnie w całych rozgrywkach ligowych wypadł EX Siedlce II Gdańsk. Zajęliśmy 3 miejsce w lidze ! W tej drużynie zagrali zawodnicy, którzy do tej pory spędzali mniej czasu na parkietach, a kilku z nich debiutowało.

Najlepszym zawodnikiem drużyny EX Siedlce I Gdańsk został wybrany nasz najmłodszy gracz (rocznik 2008) Franek Grygiel, a z drużyny EX Siedlce II Gdańsk wyróżniono Mikołaja Kusio, który wiele razy ratował kolegów swoimi interwencjami w bramce.

Chłopakom gratulujemy wygranej. W przyszłym roku najprawdopodobniej nie wystąpimy już w tych rozgrywkach jako EX Siedlce I Gdańsk gdyż będziemy szukać nowych wyzwań. Przystąpimy do ligi gdzie panuje wyższy poziom ( a mecze trwają dłużej niż 10 min) aby chłopcy sprawniej mogli się rozwijać. Zagramy w Żukowie na pewno jako EX Siedlce II Gdańsk i będziemy walczyć o najwyższe cele.

Hej EX !
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Sobota pracująca.

Trzy mecze towarzyskie, finały Ligi Żukowskiej i mecze w Lidze Małych Mistrzów. Dużo się działo w ten weekend.

Od godz. 11.30 do 17.00 na parkiecie sali SP 42 mogliśmy oglądać mecze sparingowe. Zawodnicy z rocznika 2008 A oraz z 2008/2009 zagrali swoje mecze z EX Przymorze/Orunia. Oba wysoko przegraliśmy. Pamiętajmy, że to dzięki naszym przeciwnikom możemy się uczyć i rozwijać. Kolegom z EX Przmorze/Orunia gratulujemy i zapraszamy na rewanż.

EX Siedlce – EX Przymorze 5:12
Strzelcy: Marcel x2, Kuba Wabia, Olivier.

Rocznik 2007B oraz 2005/6 zagrali swój mecz z Gedanią 2007. Sparing zakończył się zwycięstwem kolegów z Gedanii 20:10. Był to dla nas bardzo pożyteczny sparing, chłopcy mogli rywalizować z silniejszym rywalem. Każdy zawodnik spędził na boisku taka samą ilość minut, bez względu na umiejętności i staż w klubie.

Wieczorem reprezentacja rocznika 2008 zagrała w Lidze Małych Mistrzów. Odnieśliśmy dwie wygrane i jedną porażkę i zacięcie walczymy o 4 miejsce w tabeli.

EX – Polonia Gdańsk 4:1
Kuba Wabia x2, Nikoś, Kamil

EX – Lechia 1:2
Kuba Wabia

EX – SAP 3:2
Nikoś, Kuba Wabia, Kamil
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

24 - 25.03.2018
Scena Muzyczna GAK zaprasza na dwudniowe warsztaty wokalne dla każdego, zarówno dla zawodowych muzyków i aktorów, jak i dla tych, którym "słoń nadepnął na ucho". Ta rozwijana od lat metoda, używa struktury chóru czyli sumy kolejnych głosów i sprawującego nad całością pieczę dyrygenta.

W tym jednak przypadku muzyka nie jest tworzona z harmonizujących ze sobą melodii, lecz z dźwięków abstrakcyjnych, zapętlonych słów. Kolejne poziomy nucenia, szeptów, szmerów, krzyków tworzą, jak w muzyce ambientowej, dźwiękowy krajobraz.

Warsztaty stwarzają przestrzeń do wewnętrznych poszukiwań, do znalezienia głosu naturalnego, uwolnienia ekspresji. Stymulują kreatywność, pozwalają odkrywać nieznane wcześniej możliwości głosu i ciała. W Chórze Nieśpiewającym oddech i głos to nie tylko fizyczny fenomen, to też spotkanie z własnym ciałem i emocjami, obecność tu i teraz.

Chór Nieśpiewający nie daje gotowych rozwiązań. To ciągła eksploracja i próba odpowiedzi na pytanie co dla mnie i dla mojego głosu jest dobre? Muzyka w Chórze Nieśpiewającym powstaje spontanicznie, jest zależna od każdego z uczestników, jak i zewnętrznych okoliczności. Cały proces przebiega w pozytywnej atmosferze, "nieśpiewanie" to igraszka zarówno z gębofonem, jak i konwencjami. Na warsztaty składają się ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne, praca z rezonatorami, elementy improwizacji i technik rozszerzonych. Warsztaty te to intensywne doświadczenie, zarówno dla osób pracujących na co dzień głosem, jak i dla tych co chcą się dowiedzieć o sobie czegoś więcej.

Data warsztatów:

24-25.03.2018, każdego dnia zaczynamy od godziny 10:00 (1 dzień warsztatów trwa 6 godzin)

Cena za udział w dwudniowych warsztatach to:

Do dnia 07.03.2018r. cena wynosi 200 zł

Od dnia 08.03.2018r. do dnia 20.03.2018r. cena wynosi 250 zł

Nie przyjmujemy wpłat po 20.03.2018r.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest uiszczenie wyżej wymienionej opłaty z możliwością wybrania jednej z następujących opcji płatności:
1. przelewem na nr konta Gdańskiego Archipelagu Kultury: Bank Spółdzielczy w Sztumie/o Gdańsk 50 8309 0000 0085 6294 2000 0010 z dopiskiem „warsztaty, imię i nazwisko”
2. gotówką w kasie w budynku Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury www.scenamuzyczna.pl/kontakt

OSOBY KTÓRE DOKONAŁY PŁATNOŚCI W FORMIE PRZELEWU BANKOWEGO PROSIMY O OKAZANIE W DNIU WARSZTATÓW POTWIERDZENIA DOKONANIA PRZELEWU OSOBIE PROWADZĄCEJ WARSZTATY PRZED WEJŚCIEM DO SALI.

W PRZYPADKU BRAKU CO NAJMNIEJ 8 PRZEDPŁAT ZA UDZIAŁ W WARSZTATACH ZOSTANĄ ONE ODWOŁANE, OSOBY, KTÓRE DOKONAŁY PRZEDPŁAT OTRZYMAJĄ ZWROT WPŁACONYCH WCZEŚNIEJ KWOT. W TAKIEJ SYTUACJI UMIEŚCIMY INFORMACJĘ O TYM FAKCIE NA www.scenamuzyczna.pl www.facebook.com/ScenaMuzycznaGdansk

Informacje o prowadzącym:

Bartosz Ignacy Wrona - opowiadacz, improwizator, wokalista, dyrygent. Od 10 lat sprawdza możliwości ludzkiego głosu. W sonorystycznych poszukiwania traktuje go jak awangardowy instrument. Stworzył Chór Nieśpiewający – metodę warsztatową otwierającą głos i ekspresję, ułatwiającą improwizację. Chór ten to też oryginalny zespół wykonujący muzykę współczesną, najczęściej komponowaną w czasie rzeczywistym. Nie wierzy w jedną „poprawną emisję głosu” – twierdzi, że każdy powinien znaleźć własną. Nie wierzy też w brak słuchu, bo choć sam nie umie śpiewać i podobno nie ma słuchu, wokalizował na wielu scenach Europy improwizując z wybitnymi muzykami. Uczył się m.in od Shaia Dayana, Phila Mintona, Marka Chołoniewskiego.

www.vimeo.com/210026539
www.facebook.com/968843456561835/videos/971069103005937/
www.youtube.com/watch?v=cL135jBL-Kc&feature=youtu.be
... RozwińZwiń

Chór nieśpiewający - warsztaty wokalne

Marzec 24, 2018, 10:00am - Marzec 25, 2018, 5:00pm

24 - 25.03.2018 Scena Muzyczna GAK zaprasza na dwudniowe warsztaty wokalne dla każdego, zarówno dla zawodowych muzyków i aktorów, jak i dla tych, którym "słoń nadepnął na ucho". Ta rozwijana ...

Zobacz na Facebook'u

To fragment filmu pokazujący jak buduje się niepowtarzalny klimat przed koncertem relaksacyjnym " WILD FLOW". START o 20:30. Bilety można jeszcze kupić przed koncertem (50 zł - płatność jedynie gotówką). Dołącz do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/2050011898611953. Źródło filmu: www.youtube.com/watch?v=rIQi8NyXoq4 ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Scena Muzyczna, to nie tylko koncerty i zajęcia dla dzieci i młodzieży. Seniorzy również u nas prężnie działają. Dzisiaj zajęcia z obsługi komputera i programów komputerowych. Każdy chce być na czasie 😉
Wszystkich chętnych, zapraszamy do kontaktu.
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy, kobiecy wieczór w wydaniu Kingii Stańko i Pauliny Wojtowicz. Koncert musicalowo-rozrywkowy odbędzie się 17 marca o godz. 19, dedykujemy go wszystkim kobietom, niezależnie od wieku, ale nie wykluczamy również udziału mężczyzn.

Kinga Stańko i Paulina Wojtowicz są absolwentkami Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność musical oraz aktorkami scen muzycznych. Grają między innymi w Centrum Kultury w Gdyni oraz niemieckim teatrze Uckermärkische Bühnen Schwedt.

Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl.

Kinga Stańko
Studentka 1 roku studiów magisterskich specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu prof. Andrzeja Nanowskiego i asystenta mgr Miłosza Gałaja. Swoje pierwsze szlify wokalne zdobywała w Akademii Piosenki pod kierunkiem Anny Czerskiej, zaś aktorskie podczas zajęć Gońca Teatralnego w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. W 2015 roku ukończyła Państwowe Studium Wokalno-Baletowe uzyskując tytuł Aktora Scen Muzycznych. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez m.in. Bobbiego McFerrina, Maureen Scott, Dorotę Zięciowską czy Zbigniewa Kaletę. W 2012 roku zadebiutowała na dużej scenie rolą Róży w musicalu ,,Mały Książę "(reż.Cezary Domagała) w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Współpracowała z Jugendchórem w ramach Międzynarodowego Projektu EUROPERA (,, Carmina Burana", ,,Zorba", ,,Axion Esti"), Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu (,,Portret Doriana Greya" reż. Grzegorz Grecas), Mazowieckim Teatrem Muzycznym
(,,Fame" reż. Miłosz Gałaj) oraz niemieckim Teatrem Uckermärkische Buchnen Schwedt (,,Amore Mio-Das Figarokomplott" reż. Reinhard Simon). Aktualnie współpracuje z CK w Gdyni gdzie gra w spektaklach ,,O miłości...czyli absolutnie wszystko według Mistrza Wojciecha Młynarskiego" (reż. Krystian Nehrebecki) oraz ,,Iwan - carski syn"( reż. Konrad Szachnowski).

PAULINA WOJTOWICZ

Absolwentka studiów licencjackich na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność Musical oraz studiów magisterskich na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność Animacja kultury z elementami arteterapii na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Studentka studiów magisterskich na kierunku Wokalistyka, specjalność Musical, również na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Urodziła się we Wrocławiu. Zadebiutowała rolą Taylor McKeesie w musicalu „High School Musical On Stage!” (reż. Tomasz Dutkiewicz), w Gliwickim Teatrze Muzycznym, z którym współpracowała w latach 2009-2012. Brała udział w musicalu „Wonderful Town” (reż. Krzysztof Knurek) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, spektaklu na podstawie musicalu „Godspell” (reż. Renia Gosławska), koncertowej wersji musicalu „Evita” w Akademii Muzycznej w Gdańsku, koncertach „I love New York” (reż. Cezary Morawski) oraz „All That Musical” w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz spektaklu muzycznym „Przeleć mnie” (reż. Dorota Kolak) w Teatrze na Plaży w Sopocie. W latach 2014-2017 aktorka Teatru Na Plaży w Sopocie, gdzie można ją było zobaczyć w spektaklach „Medea, Moja Sympatia” (w roli Medei), „Balladyna ‘68” (w roli Aliny), „Gburlet” (w roli Ofelii), „Ząb-zupa-dąb” (w roli Młodej), „Panna Tutli-Putli” (w roli tytułowej), „Gołoledź” (w roli Izy Zapskiej) oraz rewii filmowej „Jutro będzie lepiej”, spektaklu muzycznym „Seans Spirytystyczny ze Starszymi Panami” i widowisku muzycznym „Brel” (reż. Piotr Kosewski). W latach 2015-2016 wcielała się w rolę Sereny Katz w musicalu "Fame" (reż. Miłosz Gałaj), wystawianym w Teatrze Palladium w Warszawie, pod egidą Mazowieckiego Teatru Muzycznego. W czerwcu 2016 roku uczestniczyła w otwarciu Nowej Sceny w Bydgoszczy, grając w spektaklach „Szuja!” oraz „Wszystko jest dobre w miłości”, a w 2017 roku w koncercie „Co nam zostało z tych lat”. W Centrum Kultury w Gdyni odgrywa rolę Średniej w spektaklu „O miłości… absolutnie wszystko według mistrza Wojciecha Młynarskiego” (reż. Krystian Nehrebecki) oraz rolę Baby Jagi i Starszego Syna Cara w spektaklu lalkowym „Iwan – carski syn” (reż. Konrad Szachnowski). Aktorka gościnna niemieckiego Teatru Uckermärkische Buchnen Schwedt, gdzie w 2017 grała postać zakonnicy Helene w spektaklu „Luther – Zwischen Liebe, Tod und Teufel. Ein Pop-Musical” (reż. Reinhard Simon). Od 2014 roku instruktor wokalny w Centrum Artystycznym Nutkolandia w Gdyni, od 2016 roku w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury, a od 2017 pedagog w Pałacu Młodzieży w Gdańsku oraz Szkole Be Montessori i Musicollective Kids. W latach 2014-2015 wokalistka trójmiejskiego zespołu Comise. Koncertowała gościnnie z zespołem Trio Per Ka. Animatorka fundacji Musicamp.
... RozwińZwiń

Koncert musicalowo-rozrywkowy

Marzec 17, 2018, 7:00pm - Marzec 17, 2018, 8:00pm

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy, kobiecy wieczór w wydaniu Kingii Stańko i Pauliny Wojtowicz. Koncert musicalowo-rozrywkowy odbędzie się 17 marca o godz. 19, ...

Zobacz na Facebook'u

16.02.2018, godz. 20:30 KONCERT RELAKSACYJNY "WILD FLOW". Zapraszamy na relaksacyjną podróż wśród dźwięków śpiewających mis i gongów tybetańskich, kalimby, bębnów szamańskich, drumli oraz dzwonków Zaphir. Szczegóły: www.facebook.com/events/2050011898611953 ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Fundacja "Świat Wrażliwy" udostępnił(a) post użytkownika W Labiryncie Dorosłości. ... RozwińZwiń

Spotkanie integracyjne Mentorek z Młodzieżą bardzo dziękuję za dziś 😊

Zobacz na Facebook'u

Fundacja "Świat Wrażliwy" udostępnił(a) post użytkownika W Labiryncie Dorosłości. ... RozwińZwiń

Warsztat dla Seniorów Mentorów dla młodzieży niepełnosprawnej w Fundacja "Świat Wrażliwy". Kto był twoim mentorem? Kim jest mentor i jakie ma cechy, umiejętności? jakie potrzeby specjalne ma...

Zobacz na Facebook'u

😊 ... RozwińZwiń

Warsztaty dla młodzieży. Przechodzimy przez labirynt do dorosłości i samodzielności. Obrazki, ćwiczenia, sprzęty domowe, książki kucharskie i przepisy. Grunt aby się dobrze bawić 🙂 <3 Pani...

Zobacz na Facebook'u

😊 ... RozwińZwiń

Warsztat z Pierwszej Pomocy w naszym projekcie. 16.02.18 w Fundacja "Świat Wrażliwy"

Zobacz na Facebook'u

😊 ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Ależ to się wczoraj dopiero działo,
a ileee autografów od wspaniałych osobistości zebrać nam się udaało!
No mówimy wam!
No był cyrk tadam tadam!
W Pierwszej sali wcale nie mali,
ale za to uśmiechnięci gospodarze nas przywitali,
a gdy już balonowe zwierzątka i rośliny podarowaliśmy
i prawie no prawie że wychodzić mieliśmy,
to ni stąd ni zowąd pojawił się przewodnik kosmiczny,
co miał nie jeden dar magiczny
i tak oto zaczęła się przygoda niesamowita.
Bo już po chwili kolejna planeta została uśmiechem podbita,
a na niej dwie księżniczki wysportowane!
Co z wygrywania w kręgle są znane.
Potem kolejna planeta i księżniczka nie jedna uchachana,
co została balonowym wytworem obdarowana.
Następnie impreza w rytmie disco,
na tej planecie działo się no dosłownie wszystko!
Potem do kolejnego magika trafiliśmy
i w odpowiedni sposób krok po kroku myć nasze rączki się od niego nauczyliśmy.
I spotkanie z ostatnim już tej wyprawy bohaterem,
którego tata wcale nie jeździ rowerem,
a wozem policyjnym bo ma mundur przecież.
My już to wiemy i wy teraz też!
Taaak to się działo!
tyle kosmicznych miejsc nam się w poniedziałek na Polankach odwiedzić udało!
Ale wiecie co, za tydzień na kolejną wyprawę w tym samym kierunku też wybrać by się przydało.
Bo nam zabawy z wami zawsze jest mało!
Dziękujemy ! I uśmiechy ślemy !

Na Polankach debiut kolejny
przywitać Nam się udało!
Dr Trampek!
Witamy na pokładzie! <3
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

A kto to taki, kto to taki?
Ma dzisiaj swój dzień nie byle jaki?
To Apsik wspaniały,
Co odwiedza gdyńskie oddziały!
Chodzi i kicha dzieciom uśmiechy!
A ma tych uśmiechów worek cały
Więc rozdaje je wszystkim, jak tylko może.
Apsiku kochany,
Życzymy Ci spełnienia Twoich marzeń,
Abyś nie przestawał apsiakać na naszych oddziałach ,
Żebyś uśmiechał się zawsze od ucha do ucha!

Sto lat!
😀😁😂🤣😃❤️
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Ale nas wczoraj dużo na 'Wejhera' było,
z super pomysłami i jeszcze fajniejszymi uczniami.
Pewnych nauczycieli dwóch tego samego dnia co my również przybyło.
I zabrali ze sobą Kubusia Puchatka,
O którym przeczytanie przygód wspaniałych zadaniem było każdego nastolatka.
Więc my również no prawie cichutko usiedliśmy,
I słuchać postanowiliśmy.
Kiedy to nagle Fuksik teorię uśmiechu opracował ,
Co na jednym z poniższych zdjęć zademonstrował.
A potem to już tradycyjnie zabawy,
I z balonów wyśmienite potrawy!

☺️😊😀😁😂😃😄🙂🙃
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Taka cudowna ekipa, odwiedziła we wtorek jeden z gdańskich szpitali 😉

Nasze ulubione 'Czary-Mary' - zamieniać smutek w radość! 😀
Dziękujemy wszystkim dzieciom z oddziału Traumatologii 😘
Mateusz, czekamy na własnoręcznie zaprogramowanego robota! 🧐
😊😀😁😂😃😉☺️

Uśmiechniętego 'Walentynkowego' dnia wszystkim! <3
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Z dobrą energią i niegasnącym uśmiechem,
co niósł się po Polankowych korytarzach echem.
Odwiedziliśmy najmłodszych pacjentów i ich osobistych super bohaterów!
Aleśmy przy tym na rozdawali orderów!:)
I Koronacja na najlepszych tatusiów i mamy również była
i mnóstwa uśmiechów wszystkim przysporzyła 🙂
Ależ te poniedziałki polankowe
są super ekstra wyjątkowe!!!
... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u

Wygrana naszego projektu w Budżet obywatelski dla Gdańska 2018 to jedno, ogólne zasady współżycia oraz przestrzeganie przepisów nie zwalniają jednak nikogo z ich stosowania. Drodzy sąsiedzi z Sowińskiego 13, gratulujemy remontu oraz montażu nowych okien. Przypominamy jednak, że stare okna to nie taki sam odpad jak śmieci suche czy mokre. Okna nie zostaną zabrane przy odbiorze śmieci i będą zalegać oraz stwarzać zagrożenie w przypadku pobicia. Prosimy o pilne uporządkowanie okien... ... RozwińZwiń

Zobacz na Facebook'u