piątek, 20.09.2019
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Dni Sąsiadów na Siedlcach

Dni Sąsiadów na Siedlcach

Są takie miejsca na mapie Siedlec, gdzie mieszkańcy regularnie się spotykają, porządkują przestrzeń podwórkową i organizują spotkania sąsiedzkie. Takim właśnie przykładem są mieszkańcy podwórka między czterema ulicami: Kartuska, Sowińskiego, Zagrodowa oraz Zakopiańska. Jest to miejsce nieco ukryte ale przez to bardzo intrygujące i wyjątkowe.

podworko

Na 30 maja 2015 na wspomnianym podwórku zaplanowane zostało spotkanie w ramach Gdańskich Dni Sąsiadów połączone z obchodami Dnia Dziecka. Wzorem poprzedniego roku grupa aktywnych mieszkańców organizuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie sobotniego spotkania m. in: różne smakołyki (grill, ciasta zrobione przez sąsiadów, lemoniada itp.); symboliczne sadzenie kwiatów DALII przy Zielonej Ławeczce; zabawy dla dzieci z nagrodami; gry planszowe i zespołowe a także wesoła muzyka. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych również tych spoza podwórka (wymagany własny prowiant konsumpcyjny). Start o godz. 11.00.
Po szczegóły zapraszamy na stronę: www.naszepodworko.ugu.pl a mieszkańcom gratulujemy niesłabnącego zapału i zaangażowania.

Relacje ze spotkań “Dni Sąsiadów” na Siedlcach

Poniżej przedstawiamy fotorelację z dwóch spotkań sąsiedzkich, które odbyły się 29 czerwca na ul. Skarpowej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *