wtorek, 19.03.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Relacja z turnieju siatkówki rodziców

Relacja z turnieju siatkówki rodziców

Drużyna SUNS ze Szkoły Podstawowej nr 14 zajęła drugie miejsce w Amatorskiej Lidze Siatkówki Rodziców.

Liga wystartowała na początku marca 2016. Mecze odbywały się w Pozytywnej Szkole Podstawowej. Najpierw rozgrywane były mecze w dwóch grupach. SP14 w swojej grupie zajęła 2 miejsce. Następnie nastąpiła faza pucharowa. W drodze do finału w ćwierćfinale pokonaliśmy 3:0 drużynę STO2 (3 m0ce w grupie B) a następnie w półfinale ekipę gospodarzy 3:1 (1 m-ce w grupie B) by ostatecznie ulec w finale reprezentacji SP85 (1 m-ce w naszej grupie) 3:1.

Poniżej przedstawiamy fotorelację Wojciecha Gilli z turnieju siatkówki rodziców. Był to mecz finałowy, kończący zmagania w Amatorskiej Lidze Siatkówki Rodziców.

This slideshow requires JavaScript.

Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich wraz z rodzinami na uroczystość finałową Ligi dnia 21.04.2018 (sobota) w Pozytywnej …