poniedziałek, 17.06.2024
Ważne
Strona Główna » Rada Dzielnicy Siedlce » Budżet Obywatelski 2016 – konsultacje z mieszkańcami

Budżet Obywatelski 2016 – konsultacje z mieszkańcami

61035W najbliższy piątek, 19 czerwca 2015 o godzinie 18:30, w siedzibie Rady Dzielnicy Siedlce, rozpocznie się spotkanie (konsultacje) z mieszkańcami w sprawie Budżetu Obywatelskiego 2016. W imieniu Rady Dzielnicy Siedlce oraz Zarządu Dzielnicy, zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy, którzy chcą kształtować własne otoczenie z wykorzystaniem miejskiego projektu. Podczas spotkania omówione zostaną wnioski, które zostały już zgłoszone przez mieszkańców, zastanowimy się jakie można jeszcze złożyć, wspólnymi siłami na pewno uda nam się wypracować najlepsze pomysły.

Radni Dzielnicy mają kilka własnych pomysłów, które można by zrealizować w ramach Budżetu Obywatelskiego, chcą je jednak skonsultować z mieszkańcami. W końcu to ewentualne przyszłe inwestycje, które mają służyć wszystkim mieszkańcom.

Zainteresowani mieszkańcy podczas spotkania uzyskają niezbędne informacje, będą mogli pobrać materiały informacyjne oraz w razie konieczności udzielona zostanie im pomoc przy wypełnieniu własnego wniosku.

Zapraszamy wszystkich serdecznie! Wspólnie możemy kształtować lepszą przyszłość dla naszej dzielnicy 🙂

Festyn Siedlecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast