poniedziałek, 27.05.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » 13 maja ul. Rogaczewskiego zamknięta

13 maja ul. Rogaczewskiego zamknięta

Na poniedziałek, 15 maja zaplanowane jest rozpoczęcie kolejnego etapu prac w obrębie ulic 3 Maja i Rogaczewskiego, prowadzonych w ramach projektu Forum Gdańsk. W związku w tym zmianie ulegnie tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu tych ulic. Dodatkowo w sobotę, 13 maja przez cały dzień zamknięta będzie ul. Rogaczewskiego.

W ramach nowej tymczasowej organizacji ruchu, która będzie obowiązywała od 15 maja, dwa wyremontowane pasy ul. 3 Maja zostaną udostępnione dla ruchu kołowego, natomiast prace rozpoczną się na pozostałej szerokości drogi. Tym samym ul. 3 Maja pozostanie jeszcze zwężona do dwóch pasów – po jednym w każdym kierunku. Roboty prowadzone w ramach tego etapu potrwają ok. 3-4 tygodni.

Wcześniej, w dniach 12-13 maja, w ramach obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu, wykonywane będą warstwy bitumiczne na całej szerokości przebudowywanego odcinka ul. Rogaczewskiego oraz na środkowej części ul. 3 Maja. Z tego powodu w dniu 13 maja od godziny 5:00 aż do godzin nocnych zamknięta będzie ul. Rogaczewskiego, łącznie z wjazdem na teren parkingu przy tej ulicy. Wjazd na ul. Rogaczewskiego będzie możliwy wyłącznie w sytuacjach awaryjnych dla pojazdów uprzywilejowanych.

źródło: UMGdańsk

Modernizacja chodników i jezdni ul. Zakopiańskiej

Modernizacja prowadzona jest na odcinku o długości ok. 970 metrów – od ul. Bema do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast