środa, 24.07.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Boks jest dla wszystkich

Boks jest dla wszystkich

Zapraszamy na darmowe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu skierowane do wszystkich mieszkańców Gdańska w wieku 7-70 lat. Zajęcia sponsorowane w pełni przez GRUPĘ ENERGA. Treningi prowadzi mistrz Polski z 1986 roku Henryk Rychłowski. Zapraszamy w każdy poniedziałek i środę w godzinach 19.00 – 20.30, w piątek 18.30 – 20.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku przy ul. Skarpowej 3.

Boks na Siedlcach

Boks na Siedlcach cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dlatego Rada Dzielnicy Siedlce po raz kolejny zaprasza …

2 komentarze

  1. Avatar

    A Rada Dzielnicy przypadkiem nie wspiera tego projektu?!

  2. Avatar

    Witam jestem mieszkancem ul kartuska 86.przypomne tu o problemie o ktorym tez napisalem to rady gdanska trojmiasta i siedlc.
    Z tylu naszego budynku znajduje sie miejsce na kontenery odpadow publicznych(smietniki).
    Miejsce to w zaden sposob nie jest zabezpieczone ogrodzone.z roznych powodow stoja dwa a czasami i dluzsza chwile jeden pojemnik.Wowczas w te pojemniki zrzucane przywozone sa smieci roznego typu pd mieszlaniowych zwyklych po budowlane,do widniejacego miejsca zjezdzaja sie inni mieszkancy firmy budowlane itp ktozy noe powinni tego robic a fzoeje sie to bo teten jest nie zabezpieczony.pojawia sie coraz wiekszy balagan ,fetor wydobywajacy sie z tego co zrzucone do pojemnika przed i obok,pod pojemnik jest dla oczu wstudem miasta i dzielnicy siedlc.zjawia sie coraz wieksza liczba dzikiego ptactwa i innych malych zwierzat.bo pokarmu tu nie brakuje.wizytowka dla nowo powstajacego osiedla na ul malczewskiego ten widok to juz nie zacheta ale odwrotnie. Miejsce to zwane juz malymi szadułkami przez okolicznych mieszkancow i dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast