poniedziałek, 17.06.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » EKO MIKOŁAJKI

EKO MIKOŁAJKI

W najbliższy weekend zapraszamy na ciąg dalszy kreatywnych wyzwań! Podczas rodzinnych warsztatów EKO MIKOŁAJKI stworzycie różnobarwne, błyszczące ozdoby świąteczne, wykorzystując niezwykły surowiec… płatki PET! Czy wiedzieliście, że to z nich powstają m.in. samochodowe pasy bezpieczeństwa, włókniny, a nawet części mebli? U nas rozszerzycie skalę zastosowań płatków PET i przekonacie się, że dekoracje w stylu eko są nie tylko oryginalne, ale też bardzo atrakcyjne!

A co powiecie na podróż po naszej planecie w poszukiwaniu fantastycznych krain? Tym razem w „Laboratorium Pana Kleksa” odkryjecie wiele ciekawostek geograficznych, a także stworzycie własną kulę ziemską! Czy pojawi się na niej Bajdocja lub Abecja? Wybór należy do Was!

A jeśli będziecie chcieli dowiedzieć się jeszcze więcej na temat przyrody i kultury poszczególnych kontynentów, o wnętrzu zmieni i strefie kosmosu zapraszamy do zwiedzenia wystawy „Dookoła Świata”. Z kolei na pozostałych interaktywnych i multimedialnych ekspozycjach poznacie ciekawostki z historii Góry Gradowej i Gdańska, tajemnice fizyki, matematyki, a nawet zasady funkcjonowania naszego organizmu!

eko-mikolajki

Informacje praktyczne:

EKO MIKOŁAJKI

Kiedy? 12- 13 grudnia, godz. 10:00-16:00

Gdzie? Sala Kolumba (Koszary Schronowe)

Bilety? Udział w ramach biletu wstępu na wystawy w Centrum Hewelianum.

Weekendowe zabawy w „Laboratorium Pana Kleksa” („Podróże Pana Kleksa”)

w godz. 11:00, 13:00, 14:30

 

Źródło: http://www.hewelianum.pl/aktualnosci/weekend-12-13-grudnia-swiatecznie-ekologicznie-i-ze-szczypta-podrozniczych-odkryc-855.html?PHPSESSID=3f6c82cb5cb27c35d021a3b1c00c7642

Rodzinne Gry Parkowe na Orientację w Hevelianum

1 września 2019 r.od godz. 9:30 Parkowe BnO wraz z Radą Dzielnicy Siedlce oraz Hevelianum …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast