czwartek, 20.06.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców

Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich wraz z rodzinami na uroczystość finałową Ligi dnia 21.04.2018 (sobota) w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku, przy ul. Azaliowej 18.

Drużyna SUNS SP14 o godz.13 będzie walczyła w meczu o 3 miejsce w pojedynku z drużyną gospodarzy (Pozytywną Szkołą Podstawową), z którą to mieliśmy już okazję grać w sezonie zasadniczym. Po zaciętym meczu wygraliśmy 3:1. Teraz także będzie to bardzo ciekawy i emocjonujący pojedynek, wygrywająca drużyna wskakuje na najniższy stopień podium ligi ALSR – WALCZYMY O TRZECIE MIEJSCE !!!

Liczymy na gorący doping przedstawicieli z naszej dzielnicy, szkoły, uczniów i rodziców.

Meczom finałowym towarzyszyć będzie duży piknik “Jedz zdrowo, żyj sportowo” z wieloma sportowymi atrakcjami dla całych rodzin. Piknik trwa w godzinach 11:00 – 15:00

Tradycyjnie będziemy wymieniać książki (które zasilą gdańskie biblioteki) na pyszne lody!

Atrakcje sportowe zajmą wszystkie boiska zewnętrzne, patio i korytarz przed salą (oraz ściankę wspinaczkową). Dzieci zaliczając stacje sportowe, będą mogły wymienić swoją kartę zaliczeń na nagrody.

Będą też porady prawne i konkursy dla dzieci i dorosłych. Będzie też wspaniała, wypasiona i zdrowa strefa gastronomiczna! Wrapy, koktajle owocowe, zdrowe ciastka i pyszna kawa!

Pogoda zamówiona! Serdecznie zapraszamy !!

Bezpośrednio po rozegraniu meczu o pierwsze miejsce (około 16:30) nastąpi wręczenie pucharów i nagród a także wyróżnienie wszystkich drużyn biorących udział w rozgrywkach.

Półfinał w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców

W sobotę (07.04.2018) rodzima drużyna SUNS SP14 zmierzyła się w półfinałowych rozgrywkach Amatorskiej Ligi Siatkówki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast