czwartek, 25.07.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Gdański Fundusz Kulturalny

Gdański Fundusz Kulturalny

W tym roku poszerzając ofertę 9. edycji Gdańskich Dni Sąsiadów, proponujemy nowe wsparcie aktywności obywatelskiej i lokalnej inicjatywy tworząc program – Gdański Fundusz Kulturalny. Łączna pula grantów to aż 40 000 zł, przeznaczona na projekty polepszające jakość sąsiedzkiego życia i integrujące niewielkie, lokalne społeczności.

Jak zgłosić swoją inicjatywę?

By wziąć udział w programie należy stworzyć grupę minimum 6 osób chętnych do wspólnego działania i do 30 kwietnia złożyć wniosek na stronie internetowej: http://gdansk.dnisasiadow.pl/konkurs-grantowy-zarejestruj-sie lub osobiście w siedzibie Fundacji Gdańskiej. Wniosek zawierać musi opis planowanej w sąsiedztwie inicjatywy i budżet. 80 spośród zgłoszonych inicjatyw otrzyma granty w wysokości maksimum 500 zł na realizację.

Gdańskie Dni Sąsiadów

Zgłoszenie do Funduszu Grantowego jest równoznaczne ze zgłoszeniem do tegorocznej edycji Gdańskich Dni Sąsiadów – wspólne, sąsiedzkie świętowanie może być ukoronowaniem wcześniejszej pracy. Być może nawet stanie się nową, sąsiedzką tradycją?

Program organizowany jest przy współpracy Fundacji Gdańskiej, EDF Polska w ramach programu Moc Sąsiedztwa, Lokalna Energia oraz Instytutu Kultury Miejskiej.

 

Osoba do kontaktu w temacie Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego:

Mateusz Skrzypiec (Fundacja Gdańska) tel. 570 999 667

e-mail: mskrzypiec@fundacjagdanska.pl

Gdańskie Dni Sąsiadów

Gdańskie Dni Sąsiadów to okazja do spotkania i lepszego poznania swoich sąsiadów i sąsiadek. Zabawa …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast