czwartek, 20.06.2024
Ważne
Strona Główna » Dom Sąsiedzki » Koncert “Solidarni z Ukrainą”

Koncert “Solidarni z Ukrainą”

Kochani Sąsiedzi, mieszkańcy gdańskich Siedlec!

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny z naszych cyklicznych recitali. Tym razem zapraszamy na wyjątkowy koncert „#Solidarni z Ukrainą”. Celem wydarzenia jest okazanie naszym gościom zza wschodniej granicy wsparcia oraz solidarności. Mieszkanki i mieszkańcy Gdańska w tym mieszkańcy Siedlec w pełni solidaryzują się z wszystkimi obywatelami Ukrainy. Jesteśmy z Wami całym sercem!

W trakcie koncertu wystąpią dla Państwa nasze lokalne gwiazdy:
1. Włodek Kubiak – czyli artysta który postanowił wrócić z gitarą do miejsca, w którym występował przed laty. Każdy występ Włodka to niesamowita podróż zarówno dla artysty jak i słuchaczy Jego występów.
2. Zespół „JĘDZA”, jak sami o sobie mówią – „Zespół Jędza ma w Gdańsku status kultowego, przynajmniej wśród osób, które w nim grają. Może nie nagraliśmy jeszcze żadnej płyty, ani nie zagraliśmy żadnego koncertu, ale mamy fajną nazwę i jesteśmy wściekle przystojni. Lubimy zwierzęta i spacery po lesie, a w przyszłości chcielibyśmy zostać prawnikami. Największy obwód uda ma perkusista, obwód w bicepsie – gitarzysta, obwód w pasie – basista. Jesteśmy zespołem głęboko niezależnym i nigdy się nie sprzedamy, chyba że ktoś nam zapłaci. Poruszamy się w obszarze rocka regresywnego, który przed naszym pojawieniem się był kompletnie pusty”.

Swoje umiejętności wokalne zaprezentuje również młoda artystka – „LUCY”.

Wystąpi dla Państwa również nasz gość specjalny – nasza nowa mieszkanka z Ukrainy Pani Victoriia Zadvorna – śpiewaczka operowa (sopran), nauczycielka śpiewu, kompozytorka. Niezwykle otwarta i ciepła osoba.

Wstęp nie do końca bezpłatny.
Drodzy Sąsiedzi, na pewno część z Państwa wie, że od ponad miesiąca Dom Sąsiedzki „Zakopianka”, jest punktem zbiorki „darów” dla naszych nowych mieszkańców z Ukrainy. Zachęcamy zatem Państwa, aby w ramach biletu wstępu na koncert, zabrać ze sobą artykuł chemiczne bądź żywność (oczywiście wszystko w ramach możliwości). Obecnie w naszym punkcie przede wszystkim brakuje żywności oraz chemii do prania.

Przyniesione przez Państwa „dary” zostaną przekazane nowym mieszkańcom z Ukrainy w trakcie otwarcia naszego Lokalnego Punktu Wsparcia Rzeczowego, czyli w każdą środę w godzinach 16:00-20:00.

Serdecznie Państwa zapraszamy na ten niezwykle poruszający, piękny koncert! Startujemy 22.04.2022 , o godzinie 18:00.

Piknik rodzinny “Co w trawie piszczy na Siedlcach?”

Już 10 września oficjalne przywitamy Fundację RC na gdańskich Siedlcach! Z tej okazji szykujemy dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast