sobota, 02.03.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Konkurs na najpiękniejszy balkon lub przedogródek

Konkurs na najpiękniejszy balkon lub przedogródek

Jeszcze do 22 września można zgłosić się do miejskiego konkursu na najpiękniejszy gdański balkon i przedogródek. Jeśli lubisz otaczać się zielenią, pielęgnować rośliny i tworzyć swój mały roślinny świat – zrób zdjęcie tej aranżacji, prześlij i wygraj atrakcyjne nagrody pieniężne.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkanek i mieszkańców Gdańska dbających o zieleń w swoim otoczeniu i odbywa się w dwóch kategoriach: na najpiękniejszy balkon i najpiękniejszy przedogródek.

Zgłoszenie, do którego należy załączyć od dwóch do pięciu zdjęć aranżacji balkonu lub przedogródka można nadsyłać na adres umg@gdansk.gda.pl podając w temacie wiadomości: zgłoszenie konkursowe – balkon i przedogródek 2020 – Biuro Prezydenta.

Autorzy najpiękniejszych aranżacji w każdej kategorii otrzymają nagrody pieniężne: I miejsce – 1000 zł brutto, II miejsce 500 zł brutto, III miejsce – 300 zł brutto.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są pod linkiem: https://baw.bip.gdansk.pl/UrzadMiejskiwGdansku/document/543005/Zarz%C4%85dzenie-771_20

źródło: UM Gdańsk

Wkręć się w Gdańsk – konkurs filmowy

Celem konkursu „Wkręć się w Gdańsk” jest pokazanie Gdańska w niesztampowy, oryginalny sposób. Chcemy zobaczyć …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast