poniedziałek, 17.03.2025
Ważne

Modernizacja ul. Szarej w 2016

Wspominaliśmy już o przyszłorocznych planach modernizacji schodów przy ul. Starodworskiej. A tymczasem w miejskich planach modernizacyjnych na rok 2016 znajduje się również ulica Szara na odcinku od ul. Skrajnej do ul. Struga. Remont będzie dotyczył istniejących chodników o łącznej długości 700mb w połączeniu z remontem nawierzchni bitumicznej jezdni na odcinku 350mb.

DSC00769

Fot. Edyta Petelska

Modernizacja chodników i jezdni ul. Zakopiańskiej

Modernizacja prowadzona jest na odcinku o długości ok. 970 metrów – od ul. Bema do …

3 komentarze

  1. A kiedy remont ul. Malczewskiego?

  2. A czy przy okazji remontu odświeżone zostaną też miejsca parkingowe widoczne na zdjęciu po lewej (po każdym deszczu da się tam co najwyżej zaparkować kajak a nie auto) i czy zostanie uprzątnięty i ogarnięty syf przy pojemnikach do segregacji odpadów?

  3. Informacje pochodzą ze stron miejskich i nie są zbyt szczegółowe. Nie mniej jednak urzędy reagują też na zgłoszenia i interwencje mieszkańców więc do dzieła. Dobrym pomysłem jest zgłaszanie propozycji i bolączek do Rady Dzielnicy, która przekazuje sygnały do Urzędu Miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *