niedziela, 21.07.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Nocny Sztubak i Wiosenny Tułacz 2019

Nocny Sztubak i Wiosenny Tułacz 2019

Wcześniej, bo 20 lutego, w środę wieczorem, wszystkich którzy chcą się odprężyć po pracy lub szkole i przeżyć niecodzienną przygodę z mapą zapraszamy na Nocnego Sztubaka – Główne Miasto. Start zlokalizowany będzie w sklepie harcerskim Dziupla (zapisy od 18:30) a meta w kawiarni Południk 18, gdzie będą Was nęciły wspaniałe słodkości.

Czekają na Was 4 trasy o różnej długości i stopniu trudności, począwszy od Adepta i Stażysty, wchodzimy na wyższy stopień wtajemniczenia Terminatora aby na Doktorancie zakończyć edukację. Na mecie gorąca herbata i słodka przekąska. Szczegóły na www.sztubak.almanak.pl.

——————

To propozycja dla tych, którzy po Rodzinnych Grach Parkowych chcą spróbować czegoś nieco odmiennego i/lub spędzić w lesie więcej czasu.
Znamy już bazę i uruchomiliśmy zgłoszenia. Spotykamy się 23 marca, ale tylko do 25 lutego możecie skorzystać z promocyjnej, niższej opłaty startowej zatem warto się pospieszyć. Zapisy i szczegóły na www.tulacz.almanak.pl
Tym razem zapraszamy Was do miejscowości Swarożyn, (gmina Tczew). Trasy na pewno zahaczą o Szpęgawsk i przekroczą autostradę. Co jeszcze ciekawego zobaczycie na trasach przekonacie się sami biorąc udział w Wiosennym Tułaczu.
Czekają na Was 4 trasy piesze (10, 20, 30 lub 50 km) oraz jedna trasa rowerowa 50 km. Każdy dostanie medal i 2 punkty do Odznaki Imprez na Orientację.

Rodzinny Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Domu Sąsiedzkiego “Zakopianka” na imprezę międzypokoleniową “Rodzinny Dzień Babci i Dziadka” w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast