niedziela, 21.07.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Parada Seniorek i Seniorów w Gdańsku

Parada Seniorek i Seniorów w Gdańsku

16 czerwca 2018 r. ulicami naszego miasta przeszła pierwsza Gdańska Parada Seniorek i Seniorów.

Wesoły i różnobarwny marsz seniorów (ok. 1000 osób) przeszedł w sobotę trasą z Forum Gdańsk, Drogą Królewską kończąc podróż rodzinnym piknikiem w parku św. Barbary. Kilkadziesiąt różnych ugrupowań, klubów i stowarzyszeń ale także nigdzie nie zrzeszeni seniorzy po godz. 10-tej przeszli głównymi ulicami naszego miasta wzbudzając duże zainteresowanie mieszkańców i turystów. Dzięki fotorelacji Wojtka Gilli wiemy, że duża i aktywna grupa z naszej dzielnicy była na Paradzie i dobrze się bawiła.

This slideshow requires JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast