poniedziałek, 22.04.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Rękodzieło na niedzielnym pikniku

Rękodzieło na niedzielnym pikniku

Piknik na Bema (niedziela 23.08.2015) to okazja do poznania tutejszego rękodzieła. Bajeczne kolczyki, oryginalne maskotki, lekkie naszyjniki i modne saszetki – wszystko to będziecie mogli zobaczyć w niedzielę na Siedlcach.

Przedstawiamy marki, które pokażą swoje cuda na pikniku:

Cichy Klik dzierga kapelusze, zaplątańce, różności dla dzieciaków. Kapelusze – najchętniej na zamówienie – kolory i rozmiary. Zaplątańce – do wyboru do koloru – nie ma dwóch identycznych! Ogromna ilość kombinacji owinięcia wokół szyi. Zaplątańce to idealna ozdoba szyi na chłodniejsze dni i wieczory.

Gruby Kot prezentuje biżuterię oraz przedmioty codziennego użytku ozdobione techniką decoupage. Na naszym stoisku znaleźć można kolczyki, broszki, zakładki do książek, dekoracje oraz artystycznie rzeźbione przedmioty drewniane (deski, miski, świeczniki). Nie tylko miłośnicy kotów znajdą coś dla Siebie 🙂

Iga z nitką maszynę miała już od dawna, dostała od babci. Szyje … myszy, koty, słonie, miśki… Kocha to. Znalazła pasję, której poświęca swój wolny czas i sprawia jej to duuużą przyjemność. Zaczęła przygodę z szyciem maskotek. I tak ta nitka się za nią plącze… a to coś uszyje, wyhaftuje czy wydzierga na drutach czy szydełku.

Igła Nożyce Papier szyje kolorowe saszetki, torby oraz kostiumy, zwłaszcza dla dzieci. Jeśli potrzebujesz kolorowej nerki na drobiazgi, skórzanej torebki albo wielkiej torby z jeansu, dobrze trafiłeś. Igła Nożyce Papier potrafi też przebrać dziecko tak, że nie pozna go własna mama 😉

logo

Między jednym kawałkiem ciasta, a drugim, między leżeniem na trawie, a grą w kometkę… na pewno znajdziecie trochę czasu, aby do nas zajrzeć!

Piknik rodzinny “Co w trawie piszczy na Siedlcach?”

Już 10 września oficjalne przywitamy Fundację RC na gdańskich Siedlcach! Z tej okazji szykujemy dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast