niedziela, 03.03.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Rodzinna Gra Parkowa na orientację

Rodzinna Gra Parkowa na orientację

Już w najbliższą niedzielę, 2 września od godz. 9:30, wraz z Radą Dzielnicy Siedlce zapraszamy na 15 epizod 7-mego sezonu Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację (S7E15). Edycja odbywa się w Ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 dla dzielnicy Siedlce, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy Gdańska są zwolnieni z opłaty startowej!!!! (Wymagane jest zgłoszenie przez formularz na stronie www.parkoweBnO.pl do piątku do godz. 20:00).

UWAGA!!!
10 września rusza głosowanie na projekty Gdańskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Liczymy na Wasze głosy byście znowu mogli się cieszyć bezpłatnymi startami. Szczegóły już wkrótce na www.parkoweBnO.pl.

Tymczasem 2 września spotykamy się w Parku Góry Gradowej (vis a vis Parku Bema) a bawić będziemy się na terenie Centrum Hewelianum, które jest oficjalnym Partnerem Imprezy.

Tradycyjnie czekają na Was 4 trasy:

RODZINNA: łatwa, długość około 2-3 km, wzdłuż dostępnych ścieżek i dróg, przejezdna dla wózków;

ŁAZIK: łatwa, preferująca umiejętności nawigacyjne; długość ok. 3-4 km, względnie męcząca ze względu na wysokości i urozmaicenie terenu;

TUŁACZ: trudna i stosunkowo długa około 3-5 km, z dużą ilością Punktów Kontrolnych, przydatne umiejętności nawigacyjne i kompas.

BIEGACZ (BnO): najdłuższa, 3-6 km, z największą liczbą Punktów Kontrolnych, dla miłośników Biegu na Orientację lubiących się zmęczyć i pobiegać w lesie, konieczne umiejętności nawigacyjne i kompas.

Teren Centrum Hewelianum nie jest trudny nawigacyjnie, ale podejście na Górę Gradową może zmęczyć niejednego uczestnika. Zabierzcie ze sobą wygodne obuwie i odpowiedni zapas wody do picia. Na mecie na każdego będzie czekał zdrowy poczęstunek w postaci soczystego jabłka oraz woda z sokiem.

Nie przegap terminu i baw się razem z nami. Już dziś dokonaj zgłoszenia na www.parkoweBnO.pl.

Gry Parkowe na Orientację – Złota Karczma

W najbliższą niedzielę, 29 listopada w godz. 9:30-14:00 zapraszamy do Zabawy z Mapą czyli na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast