czwartek, 22.02.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Rodzinne Gry Parkowe po sąsiedzku

Rodzinne Gry Parkowe po sąsiedzku

Rodzinne Gry Parkowe wchodzą w gorący okres i to nie tylko z powodu temperatur jakie panują za oknami naszych domów. Kalendarz imprez jakie dla Was przygotowaliśmy wygląda naprawdę imponująco. Liczymy że w te upalne dni będziecie razem z nami by chłodzić się w cieniu lasów, parków i miejskich zabudowań.

Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca razem z Radą Dzielnicy Przeróbka, zapraszamy na Westerplatte. Rodzinne Gry Parkowe zagoszczą tam po raz drugi. Pamiętacie zeszły rok i olbrzymią ulewę? Mimo to odnotowaliśmy ponad 200 osób. Tym razem dobrą pogodę gwarantuje ICM zatem mamy pewność że odwiedzicie nas jeszcze liczniej niż w zeszłym roku. Czekamy na Was na Westerplatte od 9:30.

Tymczasem na 30 czerwca razem z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec przygotowaliśmy dla Was całkowicie nową mapę – Młyniec Osiedle. Tym razem z terenów stricte leśnych przeniesiemy się do dżungli miejskiej ale nie zabraknie zieleni, cienia ani chłodu. Zapraszamy na start od godz. 9:30 w okolice pawilonu handlowego przy ul. Jana Pawła II.

Na każdej edycji gwarantujemy niezapomniane wrażenia, 4 trasy do wyboru, elektroniczny system potwierdzania punktów, medale dla wszystkich zgłoszonych do czwartku przed imprezą, zimne napoje, zdrowy poczęstunek, losowanie nagród i nieograniczoną ilość świeżego powietrza.

Szczegóły i zapisy na obie imprezy na naszej stronie www.parkoweBnO.pl.

Gry Parkowe na Orientację – Złota Karczma

W najbliższą niedzielę, 29 listopada w godz. 9:30-14:00 zapraszamy do Zabawy z Mapą czyli na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast