środa, 24.07.2024
Ważne
Strona Główna » Historia » Siedlce!

Siedlce!

Instytut Kultury Miejskiej przygotował wyjątkową publikację: dla mieszkańców i opowiadaną przez mieszkańców gdańskiej dzielnicy Siedlce. Opowieści wysłuchała i zebrała, w żywą narrację o ważnych dla ludzi miejscach i zdarzeniach, dziennikarka Agata Olszewska. Premiera książki odbędzie się 19 listopada o godz. 18.00 w IKM. Gośćmi, razem z autorką, będą bohaterowie wydawnictwa: Władysław Zawistowski oraz Janusz Kubik. Rozmowę poprowadzi Małgorzata Muraszko.

Publikacja „Siedlce” zamyka letni projekt Instytut Kultury Miejskiej Otwarty IKM na Siedlcach. – Dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury zorganizowaliśmy pilotażowy program Otwarty IKM poza naszą siedzibą, w niemal bezpośrednim sąsiedztwie – na Siedlcach. Pojawiły się propozycje organizacji wydarzeń muzycznych, tanecznych, artystycznych, a także warsztatów ekologicznych i recyclingowych. Każdy wnioskodawca zaprosił do współpracy min. jednego partnera z dzielnicy – mówi Katarzyna Buczek z Instytutu Kultury Miejskiej.

Rodzinny Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Domu Sąsiedzkiego “Zakopianka” na imprezę międzypokoleniową “Rodzinny Dzień Babci i Dziadka” w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast