niedziela, 21.07.2024
Ważne
Strona Główna » Dom Sąsiedzki » Spotkanie z mieszkańcami w sprawie śmietnika

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie śmietnika

 

W środę 8 czerwca z inicjatywy Rady Dzielnicy Siedlce oraz Zarządcy Nieruchomości “ARKADA” odbędzie się spotkanie z mieszkańcami podwórka przy Zagrodowej. Tematem spotkania będzie kwestia terenu śmietnika oraz prezentacja propozycji rozwiązania problemu nieporządku, który regularnie powstaje w najbliższym otoczeniu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a także osoby zainteresowane tematem “śmietnikowym”…

Jeśli temat zostanie pozytywnie przyjęty przez mieszkańców to w planach są kolejne spotkania w sprawie kolejnych podwórek na dzielnicy.

Środowe spotkanie odbędzie się w Domu Sąsiedzkim „Zakopianka” przy ul. Zakopiańskiej 40, sala I piętro – 8.VI.2016 o godz. 18:00.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta instalacji nowoczesnych i ekonomicznych pojemników pół podziemnych w systemie “Molok”.

Osobą koordynującą temat po stronie Rady Dzielnicy Siedlce jest członek Zarządu Dzielnicy – Bartłomiej Cyrny, w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – e-mail: bcyrny@gmail.com lub tel.: 793-386-639.

Więcej informacji o inicjatywach podejmowanych na podwórku przy ulicy Zagrodowej na stronie internetowej:
http://naszepodworko.ugu.pl

Piknik rodzinny “Co w trawie piszczy na Siedlcach?”

Już 10 września oficjalne przywitamy Fundację RC na gdańskich Siedlcach! Z tej okazji szykujemy dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast