czwartek, 20.06.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Stacja Bohater – nowe miejsce dla dzieci

Stacja Bohater – nowe miejsce dla dzieci

Stacja Bohater to miejsce gdzie szkolimy Super Bohaterów.
Nasze zajęcia są skierowane do dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym. Doświadczeni w pracy z dziećmi specjaliści koncentrują się na połączeniu zajęć rozwojowych ze świetną zabawą, w której, ku radości dzieci, główną rolę odgrywają ulubieni bohaterzy bajek. Autorski program napisany przez psychologa pozwala dzieciom na doświadczanie przyjemności nauki poprzez zabawę.
Dzięki zajęciom nasi młodzi uczestnicy nabywają pewność siebie i podwyższają poczucie własnej wartości. Cechy te są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w szkole, w domu i wśród kolegów.
Rozwijają umiejętności sprawnego radzenia sobie z obowiązkami szkolnymi, nawiązywania pozytywnych kontaktów z rówieśnikami i dorosłymi oraz zdobywają motywację do poznawania świata i poszerzania zainteresowań.
Stacja Bohater organizuje cykliczne zajęcia rozwojowe „Dla Super Bohaterów”, weekendowe warsztaty kreatywne oraz urodziny. Z nami dziecko ciekawie i wartościowo spędzi czas.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze strony:

www.stacjabohatstacja bohater-thumbnailer.pl
www.facebook.pl/stacjabohater
tel. 512-473-049

Bohaterzy rozwijają się i bawią w przestronnych salach Stacji Bohater:

ul. Starodworska 3, 80-137 Gdańsk-Siedlce

 

Rodzinny Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Domu Sąsiedzkiego “Zakopianka” na imprezę międzypokoleniową “Rodzinny Dzień Babci i Dziadka” w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast