środa, 24.07.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Wielki Dziecięcy Pchli Targ

Wielki Dziecięcy Pchli Targ

WIELKI DZIECIĘCY PCHLI TARG 23.07.2017

godz. 12.00 – 14.00
Teatr Leśny, ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk Wrzeszcz
wstęp wolny

Wielki Dziecięcy Pchli Targ to specjalna edycja plenerowej imprezy, która dotychczas odbywała się na gdańskiej Zaspie przy klubie „Plama” Gdański Archipelag Kultury, przyciągając sporą liczbę kupujących i sprzedających. W lipcu w ramach obchodów 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury wydarzenie to będzie miało miejsce wyjątkowo w Teatrze Leśnym (ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk Wrzeszcz), który na parę godzin zniknie pod grubą warstwą zabawek wszelkiej maści.

Dziecięcy Pchli Targ to okazja, aby spróbować swoich sił jako sprzedawca (obowiązują wcześniejsze zgłoszenia!). Na krótką chwilę każde dziecko może zamienić się w prawdziwego biznesmena i zbudować swój własny stragan z maskotkami, grami i lalkami. Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów, powinni być usatysfakcjonowani. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Po zakończeniu Wielkiego Dziecięcego Pchlego Targu „Plama” GAK zaprasza wszystkich na spektakl w wykonaniu Teatru FETA zatytułowany „Gość z planety 326”, który odbędzie się o godz. 14.00.

Na oba wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

Dla sprzedających podczas Pchlego Targu obowiązują wcześniejsze zapisy. Aby dokonać zgłoszenia należy wysłać email z danymi (imię i nazwisko dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu) do 16.07.2017 r. na adres: daria@plama.art.pl

Rodzinny Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Domu Sąsiedzkiego “Zakopianka” na imprezę międzypokoleniową “Rodzinny Dzień Babci i Dziadka” w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast