poniedziałek, 27.05.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Gala nagród im. Lecha Bądkowskiego

Gala nagród im. Lecha Bądkowskiego

29 sierpnia na Gali rozdania nagród Prezydenta Miasta Gdańska im. Lecha Bądkowskiego odbywającej się w Europejskim Centrum Solidarności, Stowarzyszenie “Dla Siedlec” otrzymało wyróżnienie w kategorii Organizacji Pozarządowej. Wyróżnienie przyznano za długoletnie działania Stowarzyszenia związane z wieloma zrealizowanymi projektami, różnorodne dokonania na przestrzeni lat, nie tylko w ostatnim roku, a zwłaszcza za działania w dzielnicy, która nie jest objęta programami rewitalizacyjnymi.

Miło nam poinformować iż również Wojciech Gilla ze Stowarzyszenia “Dla Siedlec” był w tym roku nominowany do nagrody Społecznika 2020. Serdecznie gratulujemy.

Nagrodę im. Lecha Bądkowskiego ustanowił Prezydent Miasta Gdańska w 2001 roku dla podkreślenia roli i wkładu organizacji pozarządowych w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i rozwiązywaniu lokalnych problemów. Od roku 2013 nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: dla najlepszej organizacji pozarządowej, dla Gdańskiego Darczyńcy Roku i dla Gdańskiego Społecznika Roku. Jest formą docenienia społecznych działań Gdańszczan zarówno w organizacjach pozarządowych, jak i indywidualnie oraz ich zaangażowania finansowego we wspieranie ważnych społecznie inicjatyw.

Wyróżnienie dla Stowarzyszenia – fotorelacja

Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska im. Lecha Bądkowskiego za rok 2020 rozdane. Fundacja Teneo, a także …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast