czwartek, 20.06.2024
Ważne
Strona Główna » Rada Dzielnicy Siedlce » Zaproszenie na VIII sesję Rady Dzielnicy

Zaproszenie na VIII sesję Rady Dzielnicy

Na dzień 22 czerwca 2016r. na godzinę 17:00 zwołana została sesja Rady Dzielnicy Siedlce w siedzibie Rady Dzielnicy. Do udziału w obradach najbliższej sesji Radni zapraszają również wszystkich zainteresowanych sprawami dzielnicy mieszkańców. Głównym tematem sesji będzie dyskusja na temat rewitalizacji ulicy Malczewskiego oraz Parku Bema z zaproszonym gościem specjalnym – Radny Miasta Gdańska Piotrem Dzikiem…

Dodatkowo zaplanowana została dyskusja nad Gminnym Programem Rewitalizacyjnym oraz ogłoszenie komunikatu Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej na temat działania komisji.

Sesji będzie przysłuchiwał się dr Arkadiusz Peisert, socjolog z Uniwersytetu Gdańskiego specjalizujący się w badaniu samorządów miejskich oraz spółdzielni mieszkaniowych. Dr Peisert zamierza przeprowadzić z zainteresowanymi Radnymi krótką ankietę oraz rozmowę.

Na koniec przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Siedlce złożą sprawozdanie z bieżących działań. Po wolnych wnioskach sesja zostanie zakończona. Raz jeszcze przypominamy, że obrady sesji Rad Dzielnic są otwarte i publicznie dostępne dla mieszkańców.

Ostatnia przed wakacjami sesja stanie się także okazją do symbolicznego otwarcia nowej siedziby Rady po zakończonym przed kilkoma dniami remoncie. Tym samym po obradach Rada Dzielnicy zaprasza wszystkich na kawę i ciasto.

Sprzątanie Winnej Góry

Rada Dzielnicy Siedlce serdecznie zaprasza do aktywnego włączenia się w akcję sprzątania Winnej Góry z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast