poniedziałek, 27.05.2024
Ważne
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Kolorów na Placu Zebrań Ludowych

23 czerwca 2018, 15:00 do 22:00

23 czerwca Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na wspólne świętowanie Festiwalu Kolorów Nocy Świętojańskiej. Najkrótszą noc w roku świętujemy już od godz. 15.00, rozpoczynając Festiwal Kolorów.

Festiwal Kolorów (Festival of Colours) to coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! Pragniemy zorganizować najbardziej kolorowe dni w historii! Spontaniczne i radosne wydarzenie, gdzie w umówionym miejscu i o ustalonym czasie wszyscy wyrzucimy w powietrze kolorowy proszek!

Zaczynając od godz. 16.00, rozpoczynamy wyrzut kolorowych proszków holi ze Sceny Głównej, następne regularnie co godzinę. W godzinach trwania Festiwalu Kolorów na scenie zagości 3 Dj’ów którzy grając będą umilać nam czas. Punktualnie o godz. 20.00 na scenie wystąpi zespół Majestic, którego główną zaletą jest niesamowita energia płynąca ze sceny. Gwiazdą wieczoru Festiwalu Kolorów Nocy Świętojańskiej będzie C-Bool, który na scenę wejdzie około godz. 21.30. Polski DJ i producent muzyczny oraz właściciel wytwórni C-Wave Records. Znacie go z takich hitów, jak „Never Go Away”, „Magic Symphony”, „DJ Is Your Second Name”, czy najnowszy “Wonderland”.

Szczegóły

Data:
23 czerwca 2018
Czas:
15:00 do 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Plac Zebrań Ludowych
Plac Zebrań Ludowych
Gdańsk, Polska

Organizator

Scena Muzyczna
Wielkość czcionki
Kontrast