poniedziałek, 27.05.2024
Ważne
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WSPÓLNY MIANOWNIK

28 sierpnia 2015, 09:00 do 19:00

Wydarzenie, którego w Trójmieście jeszcze nie było! Cały dzień, w full opcji, już pod koniec sierpnia – WSPÓLNY MIANOWNIK.

Wspólny Mianownik to inicjatywa podjęta przez najbardziej znanych polskich chrześcijańskich raperów: Tau, ks. Jakub Bartczak, Bęsiu & DJ Yonas. Organizowana jest w największych miastach w całej Polsce. W programie znajdują się m.in. koncerty, konferencje duchowe, świadectwa wiary, dyskusje, grill i turniej streetball.

Organizacją Wspólnego Mianownika w Trójmieście zajął się portal 12kamieni.pl stworzony przez młodych ludzi, których głównym celem jest poszukiwanie dobra.

Wydarzenie odbędzie się 28.08.2015 r. w Gdańsku, na placu przy kościele pw. Chrystusa Króla. Od samego rana wystartuje turniej koszykówki ulicznej, a po południu na dużej scenie usłyszymy koncerty i świadectwa raperów. Nie zabraknie również konferencji – specjalnie z Iława City przyjedzie ks. Karol Waga. Wszystko odbywać się będzie w atmosferze jedności przy wspólnym grillowaniu.

W czasach gdy uzależnienia, przemoc i samotność dziesiątkuje społeczeństwo postanowiliśmy połączyć nasze siły, wiarę, doświadczenie i zrobić coś co napełni Trójmiasto dobrem. Ten event będzie dobrym podsumowaniem wakacji – bądź z nami!

Szczegóły

Data:
28 sierpnia 2015
Czas:
09:00 do 19:00
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Parafia Chrystusa Króla
Rogaczewskiego 55
Gdańsk, Polska
Telefon:
58 302 14 23
Strona internetowa:
http://www.chrystuskrol.diecezja.gda.pl
Wielkość czcionki
Kontrast