poniedziałek, 17.06.2024
Ważne
Strona Główna » Dom Sąsiedzki » Wigilia w Domu Sąsiedzkim

Wigilia w Domu Sąsiedzkim

W najbliższą niedzielę 10.12.2023 r. mamy dla Was dwa świąteczne wydarzenia:
Teatr Qfer – “Opowieść Wigilijna”
– godzina 12.30 – 
WEGILIA Z KUCHNIĄ SPOŁECZNĄ TRÓJMIASTO
na SIEDLCACH vol.44. – godzina 14.00-
Nareszcie WEGILIA. Po raz pierwszy WEGILIA odbędzie się na SIEDLCACH, w Domu Sąsiedzkim ZAKOPIANKA, przy ulicy Zakopiańskiej 40. Jesteście gotowi na kolejną edycję Kuchni Społecznej Trójmiasto?
Przynosimy duże wigilijne potrawy w wersji wegańskiej, smaczne, rozgrzewające nasze brzuszki i umysły. Jeśli przyniesiecie po jednej ozdobie świątecznej, byłoby klimatycznie. Powiesimy to tu, to tam.
Zasady uczestnictwa w Kuchni Społecznej pozostają bez zmian. Spotykamy się o 14:00, przynosimy przygotowane przez siebie wegańskie potrawy i dzielimy się nimi. Gorąco namawiamy do gotowania – im więcej jedzenia, tym ciekawiej i smaczniej. Lecz jeśli nie dasz rady nic ugotować, możesz wrzucić 20 zł do puchy i skosztować tego co przynieśli inni.
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą wielorazowych talerzy, misek (lub po prostu pojemników), sztućców i kubków. Dla totalnie zapominalskich zadbamy o naczynia biodegradowalne, które będzie można nabyć za symboliczną złotówkę. I jeszcze raz. Spotykamy się w Domu Sąsiedzkim ZAKOPIANKA, przy ulicy Zakopiańskiej 40, w niedzielę 10 grudnia o godzinie 14:00.
Szukajcie nas w Sali pod Winną Górą. Do zobaczenia!

Teatr Qfer “Oj, Boli”

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie teatralne dla dzieci. Miejsce: Dom Sąsiedzki “Zakopianka”. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast