piątek, 23.02.2024
Ważne
Strona Główna » Budżet Obywatelski » Nowe schody na Siedlcach

Nowe schody na Siedlcach

Pewnie już niektórzy zapomnieli, że remont schodów na końcu ulicy Skarpowej zwyciężył swego czasu w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego. Trochę to trwało ale już są gotowe schody łączące Suchanino z Siedlcami (ul. Nad Jarem oraz ul. Skarpową z ul. Powstańców Warszawskich). Przy okazji remontu poprawiono bezpieczeństwo przyległego terenu co było również jednym z  założeń. Przypomnijmy, iż autorką tego niezwykle użytecznego dla lokalnej społeczności projektu jest Magdalena Łącka-Wojciechowska.

Przy okazji Siedlce zyskały tablicę informującą o historii dzielnicy. Projekt graficzny tablicy: Beata Kwaśniewska, przygotowanie merytoryczne tekstu tablicy: Wojciech Grott.

EP

Baśnie 1001 Nocy – spektakl Teatru Qfer

Scenariusz spektaklu na podstawie dwóch z bardziej znanych opowieści z Tysiąca i jednej nocy. Bohaterem …

Komentarz

  1. Avatar

    Przykład jak można wyrzucać pieniądze w błoto.Wszystkie remonty na Siedlcach, to jedna wielka fuszerka. Dzielnica wręcz jest niszczona takimi remontami! Schody w trzech miejscach robiła ta sama firma: na ul. Zakopiańskiej (przy sklepie Fart), na Tarasach i Skarpowej.  Na Zakopiańskiej i Tarasach Urzędnicy z DRMG zauważyli w trakcie odbiorów, że obróbka murków oporowych jest źle zrobiona i opisali to w protokole. Z niewiadomych względów, wspaniałomyślnie odpuścili wykonawcy i nie wyegzekwowali naprawy. Nie odbył się również przegląd przed zakończeniem gwarancji, dlatego teraz wszystkie naprawy trzeba będzie robić z pieniędzy miasta. Schody na ul. Skarpowej, które dzięki radnemu Jakubowi Wojciechowskiemu wyremontowane zostały z Budżetu Obywatelskiego (!!!) po zimie się rozpadły!  Świeżo wylany asfalt na ul. Skarpowej jest cały w dziurach, a ulica Nad Jarem rozkopana i zamknięta bo wykonawca miesiąc temu się zwinął i cisza w temacie!!! Czas już z imienia i nazwiska pytać, kto za to odpowiada i pociągać tych urzędników do odpowiedzialności!! Dość już tej spychologii i wyrzucania pieniędzy w błoto. Należy ustalić,czy to sabotaż i celowe działanie, czy zwykłe niedbalstwo i pociągnąć urzędników do odpowiedzialności za rujnowanie dzielnic, niewywiązywanie się z obowiązków i marnotrawienie naszych pieniędzy!!! Proszę o zainteresowanie sie tematem wyrzucania pieniędzy w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast