środa, 28.02.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Gdańskie Nieruchomości na Targach ,,Nowy Dom Nowe Mieszkanie’’

Gdańskie Nieruchomości na Targach ,,Nowy Dom Nowe Mieszkanie’’

Już w najbliższy weekend (20-21 października) na Targach ,,Nowy Dom Nowe Mieszkanie’’ w AmberExpo, Gdańskie Nieruchomości zaprezentują ofertą mieszkań do zamiany.

Ten, kto do tej pory nie miał okazji zapoznać się z propozycją Gdańskich Nieruchomości, będzie mógł to zrobić już za parę dni w AmberExpo. Tradycyjnie, w ofercie znajdą się mieszkania Gminy Miasta Gdańska, proponowane do zamiany. Pełna oferta lokali obejmuje 400 propozycji, na najbliższych targach zaprezentujemy najciekawsze z nich.

Wiele możliwości

Wśród naszych ofert znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Pośród 400 lokali znajdują się mieszkania o różnym metrażu, standardzie czy lokalizacji. Zamiana lokalu umożliwia zmianę miejsca zamieszkania w ramach dotychczasowej lokalizacji lub na zupełnie inną. W ofercie znaleźć można mieszkanie w kamienicy i w bloku, na parterze lub wyższych kondygnacjach, w Centrum Gdańska lub na jego obrzeżach. – mówi Aleksandra Strug, Rzecznik Prasowy Gdańskich Nieruchomości. Pełną ofertą mieszkań do zamiany oraz ofertą lokali użytkowych do wynajmu znaleźć można na stronie: www.nieruchomoscigda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast