środa, 24.07.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Parkowy Trening na Orientację nr 16 – Głaz Borkowskiego

Parkowy Trening na Orientację nr 16 – Głaz Borkowskiego

Choć obostrzenia pandemiczne doskwierają nam wszystkim coraz bardziej, my się nie zniechęcamy i dajemy Wam możliwość złapania oddechu na świeżym powietrzu, z dala od tłumów ludzi i zgiełku miasta.
Od piątku, 2 kwietnia przez kolejne 10 dni zapraszamy na Parkowy Trening na Orientację nr 16 – Głaz Borkowskiego Tym razem Zabawa z Mapą czeka na Was w lasach gdańskiej dzielnicy Strzyża w okolicy Głazu Borkowskiego.

To już druga edycja w tym roku, która dzięki Waszym głosom jest bezpłatna dla wszystkich gdańszczan w ramach Budżet Obywatelski dla Gdańska. Dziękujemy za Wasze głosy, a jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez pamiętajcie o nas podczas wrześniowego głosowania w BO.

Tymczasem na Strzyży czekają na Was:
➡️ 4 trasy o różnej długości i trudności nawigacyjnej do indywidualnego pokonania,
➡️ 30 punktów kontrolnych w zależności od wybranej kategorii startowej,
➡️ duża dawka dobrej Zabawy z Mapą,
➡️ nieograniczona ilość świeżego powietrza. Sami decydujecie kiedy i z kim iść na spacer z mapą.
Nie zwlekaj, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy by przed weekendem otrzymać mapę do samodzielnego wydrukowania i cieszyć się wspaniałą Zabawą z Mapą‼

Szczegóły i zapisy na www.parkoweBnO.pl.

Prosimy pamiętać o zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza o maseczkach, dystansie i myciu rąk po powrocie do domu. Wróćmy z treningu równie zdrowi jak przed nim.

Rodzinny Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Domu Sąsiedzkiego “Zakopianka” na imprezę międzypokoleniową “Rodzinny Dzień Babci i Dziadka” w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast