czwartek, 25.07.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » Rodzinne Gry Parkowe na Orientację

Rodzinne Gry Parkowe na Orientację

Nastał nowy rok a wraz z nim ruszamy na poszukiwania nowych punktów kontrolnych w wielu nowych miejscach. Za nami 7 lat Gier Parkowych (zaczynaliśmy w roku 2012), wkraczamy w ósmy sezon. Mamy nadzieję, że jesteście już zwarci i gotowi czekając na najbliższą edycję.

Zgodnie z naszą statutową misją działalności no-profit jako Stowarzyszenie Kultury Fizycznej wszystkie opłaty przeznaczamy na organizacje poszczególnych edycji. Postanowiliśmy zatem nie podnosić opłat startowych. w roku 2019. Wszystko pozostaje po staremu :-). Będzie to możliwe dzięki Waszym głosom w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, za które bardzo dziękujemy, dzięki współpracy z Urzędem Miasta Gdańska oraz Radami Dzielnic. W tym roku odbędą się wybory do Rad Dzielnic. Zachęcamy do licznego udziału (wysokość środków przeznaczonych przez Miasto jest zależna od frekwencji w danej dzielnicy) i głosowania na osoby, które są przychylne Rodzinnym Grom Parkowym na Orientację, dzięki czemu mieszkańcy danej dzielnicy będą całkowicie zwolnieni z opłaty startowej. Jeśli w Waszej Dzielnicy dotychczas nie było zwolnienia z opłaty namawiajcie Wasze Rady Dzielnic do wsparcia naszej inicjatywy.

Na stronie http://www.sztubak.almanak.pl/kalendarz znajdziecie pełen kalendarz naszych tegorocznych imprez. Już dziś możecie sobie zaplanować poszczególne starty. Nie czekajcie zatem i zapiszcie sobie je w swoich kalendarzach by niczego nie przeoczyć.

Najbliższa edycja (epizod 1) odbędzie się już w niedzielę, 13 stycznia na gdańskim Krakowcu, gdzie ostatni raz gościliśmy wiosną 2014 roku. Pamiętacie tę edycję? Większość z Was na pewno nie dlatego będzie to dla Was zupełnie nowy teren. Bazą imprezy będzie Szkoła Podstawowa nr 62, ul. Kępna 38 a wszystkie szczegóły znajdziecie na www.parkoweBnO.pl. Czekamy na Was od 9:30, startujemy od 10:00.

Przygotowujemy dla Was 4 trasy w terenie leśno-wydmowym: Rodzinną, Łazik, Tułacz i Biegacz. Na mecie czekać będzie medal dla każdego zgłoszonego do czwartku uczestnika, udział w losowaniu nagród, gorąca herbata i drobny, zdrowy poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy
Ekipa Parkowe BnO

Gry Parkowe na Orientację – Złota Karczma

W najbliższą niedzielę, 29 listopada w godz. 9:30-14:00 zapraszamy do Zabawy z Mapą czyli na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast