poniedziałek, 17.06.2024
Ważne
Strona Główna » Sport i rekreacja » WTORKOWE POPOŁUDNIE Z SIATKARSKIMI EMOCJAMI!

WTORKOWE POPOŁUDNIE Z SIATKARSKIMI EMOCJAMI!

W swoim drugim domowym meczu sezonu 2022/2023 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE ekipę Cuprum Lubin! W zespole prowadzonym przez trenera Pawła Ruska w nowym sezonie PlusLigi oglądamy m.in. Wojciecha Ferensa na przyjęciu, Remigiusza Kapicę na ataku, czy Kamila Szymurę na pozycji libero. „Gdańskie lwy” trenera Juricicia zrobią wszystko, by przed własną publicznością zanotować w tym spotkaniu jak najlepszy wynik! Serdecznie zapraszamy na wtorkowe popołudnie z siatkówką! Bilety czekają w cenach od 10 do 39 zł.

Trefl Gdańsk dołącza do Gdańskich Dni Seniora 2022! Siatkarze serdecznie zachęcają do kibicowania im z trybun ERGO ARENY w dwóch spotkaniach – we wtorek 11 października o godz. 17:30 z zespołem Cuprum Lubin oraz w poniedziałek 24 października, również o 17:30, z drużyną Cerradu Enei Czarnych Radom! Z kodami Lubin oraz Radom (odpowiednio na każdy z meczów) bilety dla seniorów czekają w cenach niższych o 20%, czyli od 8 do 24 zł! Dokładna instrukcja użycia kodu – https://treflgdansk.pl/bilety/vouchery/. Ponadto przypominamy, że dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca przygotowanych jest 100 darmowych biletów na każdy z tych meczów! Zapraszamy na www.gdanskielwy.pl i do wyboru miejsc w sektorze nr 106.

Siatkówka dla młodzieży na Siedlcach

Sporo ofert aktywnego spędzania wakacyjnego czasu dla dzieci i młodzieży przygotował Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast