niedziela, 05.02.2023
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Niezwykła niedziela w parku Bema

Niezwykła niedziela w parku Bema

W niedzielę 27 maja po raz kolejny odkryliśmy do czego może służyć park i jak niezwykły jest nasz lokalny park Bema. Tego dnia na Siedlcach zainaugurowano “Parkowisko”, którego głównym hasłem było #dajemy powody do spotkania.

Niemal do wieczora niezliczone rzesze rozkładały koce albo zajmowały leżaki. Trwały zabawy, gry sportowe i zajęcia rekreacyjne w specjalnie wydzielonych sekcjach. Słuchaliśmy muzyki różnych generacji, śpiewał lokalny chór, można było poćwiczyć jogę, tańce latynoskie albo odkurzyć sposób na hula hop. Piliśmy kawę, degustowaliśmy lody a nawet można było zjeść małe co nieco. Graliśmy w dawne gry oraz w gry planszowe. Robiliśmy dużo ciekawych rzeczy – aktywnie lub mniej aktywnie albo wręcz przeciwnie – nie robiliśmy nic. Bo przede wszystkim odpoczywaliśmy w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i naszych zwierzaków.

Dziękujemy wszystkich organizatorom  ale najbardziej inicjatorom tego niezwykle udanego wydarzenia i zapraszamy do śledzenia oraz uczestniczenia w kolejnych tego typu wydarzenia w  gdańskich parkach (www.parkowisko.pl). Takich wydarzeń nam brakowało i mamy nadzieję, że będzie więcej okazji, aby w ten sposób spędzać czas.

“To był dzień pokazów, warsztatów i prezentacji oraz testowania osiedlowych „zajawek”, to czas by pokazać swoją pasję lub poznać nową. To było spotkanie pozytywnych ludzi, rodzin, sąsiadów, pokoleń”

Fot. E.Petelska

Premiera Tańcz tańcz

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast