niedziela, 03.03.2024
Ważne
Strona Główna » Wiadomości » Niezwykła niedziela w parku Bema

Niezwykła niedziela w parku Bema

W niedzielę 27 maja po raz kolejny odkryliśmy do czego może służyć park i jak niezwykły jest nasz lokalny park Bema. Tego dnia na Siedlcach zainaugurowano “Parkowisko”, którego głównym hasłem było #dajemy powody do spotkania.

Niemal do wieczora niezliczone rzesze rozkładały koce albo zajmowały leżaki. Trwały zabawy, gry sportowe i zajęcia rekreacyjne w specjalnie wydzielonych sekcjach. Słuchaliśmy muzyki różnych generacji, śpiewał lokalny chór, można było poćwiczyć jogę, tańce latynoskie albo odkurzyć sposób na hula hop. Piliśmy kawę, degustowaliśmy lody a nawet można było zjeść małe co nieco. Graliśmy w dawne gry oraz w gry planszowe. Robiliśmy dużo ciekawych rzeczy – aktywnie lub mniej aktywnie albo wręcz przeciwnie – nie robiliśmy nic. Bo przede wszystkim odpoczywaliśmy w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i naszych zwierzaków.

Dziękujemy wszystkich organizatorom  ale najbardziej inicjatorom tego niezwykle udanego wydarzenia i zapraszamy do śledzenia oraz uczestniczenia w kolejnych tego typu wydarzenia w  gdańskich parkach (www.parkowisko.pl). Takich wydarzeń nam brakowało i mamy nadzieję, że będzie więcej okazji, aby w ten sposób spędzać czas.

“To był dzień pokazów, warsztatów i prezentacji oraz testowania osiedlowych „zajawek”, to czas by pokazać swoją pasję lub poznać nową. To było spotkanie pozytywnych ludzi, rodzin, sąsiadów, pokoleń”

Fot. E.Petelska

Wigilia w Domu Sąsiedzkim

W najbliższą niedzielę 10.12.2023 r. mamy dla Was dwa świąteczne wydarzenia: Teatr Qfer – “Opowieść …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast