sobota, 13.04.2024
Ważne
Strona Główna » Dom Sąsiedzki » Przywitajmy wspólnie lato

Przywitajmy wspólnie lato

Witajcie na bezpłatnym i spektakularnym otwarciu lata!
Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie na wspólnym, ekscytującym pikniku sąsiedzkim, który rozpocznie sezon letni w niezwykły sposób!
Rozkład jazdy:
Skwer przed Domem Sąsiedzkim Zakopianka, ul. Zakopiańska 40
15.00 – 18.00 / V Siedlecki Pchli Targ
15.30 – 16.30 / Salsation
15.00 – 17.00 / Obrazy z mchu – warsztaty
15.00 – 18.00 / Popcorn i wata cukrowa
Dom Sąsiedzki “Zakopianka”, ul. Zakopiańska 40
17.00-18.00 / Valeriy Filipov – koncert
18.00-20.00 / Dyskoteka z DJ Maciejem
Dołączcie do nas na dzielnicowym pikniku, który stworzy idealne miejsce do integracji sąsiadów i budowania więzi społecznych! A co może być lepszego niż zabawy na świeżym powietrzu?
Przygotujcie swoje rzeczy na sprzedaż i wymianę, ponieważ czeka na Was prawdziwa uczta podczas pchlego targu! Wielka okazja, by znaleźć skarby i odkryć niezwykłe przedmioty. Nie zapomnijcie również zatroszczyć się o swój słodki nastrój, bo będziecie mieli okazję skosztować pysznej waty cukrowej i chrupiącego popcornu!
Ale to jeszcze nie wszystko! Czekają na Was również różnorodne atrakcje, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Dołączcie do zajęć salsation i nauczcie się tańczyć z rytmem gorącej muzyki latynoskiej. Poczujcie ekscytację i radość, gdy poruszasz swoje ciało w harmonii z innymi uczestnikami.
Pragniemy również zainspirować Was do twórczych działań! Weź udział w warsztatach “Obrazy z mchu” i odkryj swoją artystyczną duszę. Stwórz niepowtarzalne dzieło sztuki, które będzie miało nie tylko piękny wygląd, ale także naturalny charakter.
Na koniec wieczoru czeka na Was prawdziwa dawka muzycznych doznań! Przygotujcie się na spektakularny koncert Valeriy’a Filipova, utalentowanego multiinstrumentalisty pochodzącego z Ukrainy. Jego występ przeniesie Was w zupełnie nowy świat dźwięków, harmonii i emocji. Będzie to magiczne zakończenie dnia, które na pewno zapadnie Wam w pamięć!
A po koncercie czas na zabawę na parkiecie! Dołączcie do nas na dyskotece z DJ Maciejem, który zagwarantuje Wam niezapomniane chwile pełne tańca i radości. Dajcie się porwać energetycznym rytmom i bawcie się do białego rana!
Nie możecie tego przegapić! Rozpocznijcie lato w wielkim stylu. Czekamy na Was!
Projekt dofinansowany ze środków miasta Gdańska oraz UNICEF

Warsztaty przygotowywania stroików świątecznych

1 grudnia w Domu Sąsiedzkim “Zakopianka” odbyły się warsztaty przygotowywania stroików świątecznych, które prowadziła nieoceniona …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast