czwartek, 25.07.2024
Ważne
Strona Główna » Historia » Warsztat o ścieżkach dzielnicowych w lokalnym SoStay Hotel

Warsztat o ścieżkach dzielnicowych w lokalnym SoStay Hotel

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Siedlec do współudziału w zbieraniu opowieści, które posłużą do stworzenia publikacji o dzielnicy:

Warsztat kulturalno-biograficzny Siedlec: 9 czerwca, godz. 9:00 – 13:00  podczas którego dotrzemy do najpiękniejszych wspomnień i będziemy pracować nad rekonstrukcją ścieżek po dzielnicy. Będziemy pracować z mapą, spróbujemy odtworzyć szlaki i ścieżki po dzielnicy. Dotrzemy do najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa oraz nadamy znaczenia miejscom oraz sposobom spędzania czasu w dzielnicy na Siedlcach. Zebrane opowieści oraz zdjęcia mieszkańców i mieszkanek Siedlec posłużą do stworzenia publikacji o dzielnicy.

Miejsce: SoStay Hotel

Zgłoszenia: 663 87 2016

Więcej informacji :
http://otwarty.ikm.gda.pl/2019/05/29/zapisz-sie-na-warsztaty-kulturalno-biograficzne-siedlec/

Zapraszam też do uzupełnienia ankiety w Skrzynce Kulturalnej ( dostępna do 30 czerwca 2019).

Chcemy poznać i wspierać kulturę na Siedlcach. Pytamy zatem mieszkańców, czy i w jaki sposób spędzają tutaj czas. Prosimy  – mieszkańców – czyli osoby najlepiej znające dzielnicę, o poświęcenie chwili i wypełnienie krótkiej ankiety. Wyniki ankiety pozwolą nam lepiej poznać kulturę Siedlec.

http://otwarty.ikm.gda.pl/2019/05/28/siedlecka-skrzynka-kulturalna-napisz-do-nas/
Pod koniec lipca zostanie opublikowany raport badawczy ( Diagnoza potencjału inicjatyw lokalnych w kontekście potencjału kulturotwórczego).

O projekcie: http://otwarty.ikm.gda.pl/sieldce/

Rodzinny Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Domu Sąsiedzkiego “Zakopianka” na imprezę międzypokoleniową “Rodzinny Dzień Babci i Dziadka” w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast